5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ

Δ/νση Δ.Ε. Β' ΑΘΗΝΑΣ

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική ΝΕΑ_ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Κλειστά τα σχολεία(Παρασκευή 28-9-2018)
ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Άποψη του λιμανιού της Ναυπάκτου.

ΕΚΔΡΟΜΗ ΣΤΑ ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ

Το φρούριο της Ναυπάκτου.

Τσεπέλοβο

Πυρσόγιαννη

Μαστοροχώρια

Γεφύρι του Boϊοδομάτη

Το γεφύρι της Κόνιτσας

Το φαράγγι του Βίκου

Μέτσοβο

Κλειστά τα σχολεία(Παρασκευή 28-9-2018)

Αστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια ΑνενεργάΑστέρια Ανενεργά

Κλειστά θα είναι αύριο, Παρασκευή 28/9/2018  όλα τα σχολεία στην Αττική λόγω των έκτακτων καιρικών φαινομένων και το πέρασμα του «Ξενοφώντα». Η περιφερειάρχης Ρένα Δούρου επιβεβαίωσε την απόφαση μέσω ανακοίνωσης στην  ιστοσελίδα της.

Συγκεκριμένα η κ. Δούρου έγραψε: «Λόγω των ιδιαίτερα έντονων και επικίνδυνων καιρικών φαινομένων και της επαγόμενης δυσκολίας λειτουργίας των σχολείων και μετακίνησης των μαθητών, με απόφαση της Περιφερειάρχη, Ρένας Δούρου αύριο, Παρασκευή 28 Σεπτεμβρίου θα παραμείνουν κλειστά όλα τα σχολεία Α’Βάθμιας και Β’Βάθμιας Εκπαίδευσης της Περιφέρειας Αττικής».

Τη Δευτέρα, 1 Οκτωβρίου 2018, αν οι καιρικές συνθήκες είναι ευνοϊκές, θα γίνει ο εορτασμός της 5ης Πανελλήνιας Ημέρας Αθλητισμού στο χώρο του σχολείου και οι μαθητές θα σχολάσουν περίπου  12:00-12:30μ.μ. Διαφορετικά θα ακολουθηθεί το πρόγραμμα της προηγούμενης Δευτέρας, 24-9-2018.

Βρίσκεστε εδώ: Αρχική ΝΕΑ_ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ Κλειστά τα σχολεία(Παρασκευή 28-9-2018)